تخفیف 60 درصدی سنگ نمای ساختمان ارزان در بازار تهران

نمای ساختمان های سنگی جذابیت های زیبایی شناختی را به یک ساختمان معمولی اضافه می کند. اما زیبایی شناسی تنها یک مزیت در میان لیستی از پیشرفت های کاربردی است که نماها و سنگ نمای ساختمان ارزان می توانند ارائه دهند، مانند محافظت از ساختمان در برابر عناصر و بهبود مقاومت آن در برابر معتدل (هم گرم و هم سرد).

با انواع مختلف سنگ های موجود، خط افق شهرهای سراسر جهان اغلب تحت تسلط طرح های سنگی شگفت انگیز و منحصر به فرد است. چالش برای بسیاری از صاحبان ساختمان به یکی از انتخاب ها برمی گردد: سنگ طبیعی یا مصنوعی؟ سنگ مرمر یا گرانیت؟ خرید ارزان یا نگهداری ارزان؟

بیایید با پایه ها شروع کنیم: سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی.

نماهای سنگی سنتی عمدتاً با استفاده از سنگ طبیعی ساخته می شدند
سنگ طبیعی یک متریال معماری است که مزایای زیادی از جمله دوام و ظاهری غنی برای ساختمان دارد. این را می توان در اشکال و رنگ های بسیاری یافت که آن را برای اهداف مختلف مناسب می کند.

 

سنگ طبیعی زمانی که در ساخت نمای ساختمان استفاده می شود می تواند میزان انرژی مصرفی در ساختمان ها را کاهش دهد و همچنین ظاهری جذاب تری ارائه دهد. سنگ طبیعی علاوه بر محافظت از ساختمان در برابر عناصر، به راحتی در برابر نور مستقیم خورشید محو نمی شود و حتی به عنوان کاهش سرعت جذب گرما در ساختمان در دماهای بالا شناخته شده است.

نوع ساختمانی که صاحبان سنگ طبیعی انتخاب می کنند به بودجه آنها، سبک ساختمان تجاری آنها و آنچه که از ساختمان محلی یا تامین کننده روکش در دسترس دارند بستگی دارد. در زیر برخی از رایج ترین سنگ های طبیعی در نمای ساختمان و روکش فلزی آورده شده است.

سنگ مرمر
روکش سنگ مرمر یک سنگ طبیعی است که در اشکال، اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارد. نه ضد لک است و نه دوام آن قیمت آن را توجیه می کند. اما رنگ و بافت سنگ آن چیزی است که آن را به یک انتخاب محبوب برای هتل‌ها، دفاتر و سایر املاک تجاری تبدیل می‌کند، حتی اگر گران‌تر از سایر گزینه‌ها باشد.

سنگ گرانیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.